3 lutego 2023

Gazeta Telewizyjna

Dwie informacje są ważne w tym tygodniu. Pierwsza, że nowa platforma streamingowa SkyShowtime wystartuje w Polsce 14 lutego. Sprawdziliśmy, ile będzie kosztowała i co nam zaoferuje.

A druga? Netflix ogłosił, że nakręci nowego „Znachora”! Historia profesora Wilczura na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza była ekranizowana do tej pory dwa razy. Jednak to film Jerzego Hoffmana (1981) z Jerzym Bińczyckim, Anną Dymną i Tomaszem Stockingerem uznawany jest za wersję ikoniczną. Od lat emitowaną w telewizji i oglądaną przez Polaków w każde ważniejsze święto. Po co nam kolejna adaptacja? O tym odważnym pomyśle, zmianach w stosunku do książki i nieoczywistej obsadzie z producentką filmu rozmawiał Radosław Czyż.

Tyle o planach, a co nowego możecie obejrzeć już dziś? „Terapia bez trzymanki” to opowieść o terapeucie Jimmym Johnsie (Jason Segal), który odkąd w wypadku stracił żonę, kompletnie nie radzi sobie z życiem. Trudno mu więc przychodzi pomaganie innym. Zmęczony banalnymi problemami swoich pacjentów, postanawia zmienić taktykę i wbrew zasadom zamiast tylko słuchać, zaczyna udzielać im szczerych rad (z różnym skutkiem). Jego szef i mentor Phil Rhodes (Harrison Ford) będzie musiał w końcu zareagować. Ten i kilka innych seriali o terapii w swoim zestawieniu poleca Agata Piasecka.

NIE PRZEGAP RÓWNIEŻ

GAZETA TELEWIZYJNA

Podobał Ci się ten newsletter?
Oceń go i udostępnij znajomym

Poznaj więcej wciągających newsletterów
ZAPISZ SIĘ
Wszystko, co ważne, miej zawsze pod ręką
Pobierz naszą aplikację Wyborczej i czytaj wygodnie. Powiadomimy Cię o pilnych wydarzeniach na świecie, w Polsce i w Twoim mieście.
Pobierz w Google Play     

Nadawcą tej wiadomości jest Agora S.A. (wydawca Wyborcza.pl) z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10 (00-732), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS za nr 59944, kapitał zakładowy 46.580.831,00 PLN – wpłacony w całości; NIP 526-030-56-44. Adres internetowy serwisu korporacyjnego www.agora.pl.
Wiadomość przeznaczona jest wyłącznie dla subskrybentów newslettera serialowego serwisu Wyborcza.pl w związku ze świadczoną na ich rzecz usługą. Jeżeli otrzymałeś ją przez pomyłkę i nie subskrybujesz wspomnianego wyżej newslettera, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie na adres pomoc@wyborcza.pl.
W celu rezygnacji z newslettera serialowego, użyj tego linka lub skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta na adres poczta@wyborcza.pl. Dezaktywacja tym linkiem nie powoduje automatycznego wypisania się z Twoich pozostałych newsletterów oraz informacji o wybranych materiałach w serwisie, dostępnych w ramach Twojego pakietu, jeśli jesteś prenumeratorem serwisu Wyborcza.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres pomoc@wyborcza.pl.