Czwartek, 8 grudnia 2022

Magdalena Keler
dziennikarka Wysokich Obcasów

DZIŚ POLECAMY

Katarzyna Miller: Wcześnie postanowiłam, że żadnemu dziecku nie zrobię tego, co mi zrobiła moja matka
Szkoła, rodzice, Kościół uczą nas, jak mieć relacje z nakazami, dogmatami, posłuszeństwem lub zniewoleniem, rzeczami, pieniędzmi, innymi ludźmi, ale nie ze sobą. A my wariujemy sami ze sobą
CZYTAJ WIĘCEJ

WARTO PRZECZYTAĆ

Liczba prób samobójczych dzieci wciąż rośnie. 'Tak dramatycznych statystyk jeszcze nie było'
Dziewczynki chcą pokazać, jak mocno cierpią, zamanifestować swoje emocje - ich próby samobójcze są wołaniem o życie. Chłopcy podejmują je często nie dlatego, że szukają pomocy, tylko dlatego, że nie wierzą, że ją otrzymają.
CZYTAJ WIĘCEJ

Podobał Ci się ten newsletter?
Oceń go i udostępnij znajomym

Poznaj więcej wciągających newsletterów
ZAPISZ SIĘ
Wszystko, co ważne, miej zawsze pod ręką
Pobierz naszą aplikację Wyborczej i czytaj wygodnie. Powiadomimy Cię o pilnych wydarzeniach na świecie, w Polsce i w Twoim mieście.
Pobierz w Google Play     Pobierz w App Store

Nadawcą tej wiadomości jest Agora S.A. (wydawca Wyborcza.pl) z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10 (00-732), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS za nr 59944, kapitał zakładowy 46.580.831,00 PLN – wpłacony w całości; NIP 526-030-56-44. Adres internetowy serwisu korporacyjnego www.agora.pl.
Wiadomość przeznaczona jest wyłącznie dla subskrybentów newslettera Wysokie Obcasy serwisu Wyborcza.pl w związku ze świadczoną na ich rzecz usługą. Jeżeli otrzymałeś ją przez pomyłkę i nie subskrybujesz wspomnianego wyżej newslettera, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie na adres pomoc@wyborcza.pl.
W celu rezygnacji z newslettera Wysokie Obcasy, użyj tego linka lub skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta na adres pomoc@wyborcza.pl. Dezaktywacja tym linkiem nie powoduje automatycznego wypisania się z Twoich pozostałych newsletterów oraz informacji o wybranych materiałach w serwisie, dostępnych w ramach Twojego pakietu, jeśli jesteś prenumeratorem serwisu Wyborcza.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres pomoc@wyborcza.pl.
image image